שירותי ייעוץ לעסקים

טקטיויז'ן מספקת לארגונים בישראל מגוון רחב של שירותי מומחי IT בכל תחומי הטכנולוגיה. מומחי ה- IT של טקטיויז'ן משתלבים בפעילויות באתר הלקוח ומביאים עימם ידע, מתודולוגיות עבודה וניסיון עשיר.

שירותי הייעוץ מאפשרים ללקוחות להינות מהערך המוסף של המומחים שלנו. השירות שניתן במסגרת זו מגוון, והוא כולל תכנון ובחינה של מערכות ה-IT, פתרון תקלות ותכנון רשת. שירותי הייעוץ של טקטיויז'ן מאפשרים ללקוחות לוודא כי מהלכי המחשוב בארגון מתוכננים וממומשים נכון, ובכך לצמצם עלויות וזמן מיותר.

טקטיויז'ן מספק שרותי יעוץ ופתרונות בתחומי המחשוב והתקשורת, ניתוח ואפיון של צרכי הלקוח תוך התבססות על מוצרים ופתרונות של החברות המובילות בעולם וריכוז ידע וניסיון של טובי המומחים.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר sales@6911711.com או בטלפון 03-691-1711 רב קווי


flash supposed to be here

חזון החברה "להוביל את שוק התמיכה בעסקים קטנים ובנוניים בישראל באמצעות מערך שרות מתקדם והקשבה לצרכי הלקוח, תוך נאמנות לערכים של הגינות, מקצועיות ומצוינות בשרות."

Microsoft Small Business Specialist IBM Check Point Intellinet Network Solutions Eset NOD32 Anti Virus ייעוץ שיווקי באינטרנט - סאנטריידר נטוורקס Symantec Software Apple Computers Dell Computer Associates Atera Networks