שרותי פיתוח ושיווק באינטרנט

בשנות ה 2000 בכל תחום ובעיקר המגזר העיסקי, נוכחות באינטרנט היא חובה. האינטרנט היום הוא מקור לפניות, קשר עם לקוחות, כלי מכירה וגם עסק מניב בפני עצמו. בניית אתר היא השלב הראשון בלבד. שיווק האתר, פיתוח אתר "חכם" שנקלט במנועי החיפוש, פרסום האתר במנועי חיפוש – כל אלה הופכים את האתר לכלי שיווקי בעל תועלת המייצר מכירות ותורם לשורה התחתונה.

טקטיויז'ן מספקת שרותי פיתוח ושיווק באינטרנט. החברה עובדת עם צוות מיומן של מפתחי אתרים, מעצבים גראפים ואנשי שיווק לאינטרנט. בין אם הצורך בפיתוח אתר חברה פשוט, בלוג עסקי, חנות באינטרנט או פרויקט שיפור לאתר קיים, טקטיויז'ן מספקת שרות מקצועי בעברית או באנגלית.

שרותי השיווק באינטרנט כוללים מגוון רחב של תחומים כגון: פרסום במנועי חיפוש, אופטימיזצית אתרים SEO, פרסום באתרים, שיווק ברשת שותפים, הפצת הודעות באינטרנט, בניית בלוגים ופיתוח תוכן, יעוץ שיווקי לאינטרנט.

לקבלת פרטים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-691-1711 או באמצעות טופס התקשרות.
מלאו את הטופס הזה.

flash supposed to be here

חזון החברה "להוביל את שוק התמיכה בעסקים קטנים ובנוניים בישראל באמצעות מערך שרות מתקדם והקשבה לצרכי הלקוח, תוך נאמנות לערכים של הגינות, מקצועיות ומצוינות בשרות."

Microsoft Small Business Specialist IBM Check Point Intellinet Network Solutions Eset NOD32 Anti Virus ייעוץ שיווקי באינטרנט - סאנטריידר נטוורקס Symantec Software Apple Computers Dell Computer Associates Atera Networks