מחשוב מרוחק – שולחן עבודה וירטואלי

את\ה בטח תוהה "מה זה מחשוב מרוחק?", "מה מצעים לי החברה מטקטיויז'ן?". התשובה הקצרה לשאלה זו היא: אמינות ושרידות בלתי מתפשרת בכל הקשור למערכות המחשב + עבודה נוחה ומהירה מכול מקום.

אנו מאפשרים לקטן בלקוחותינו להפעיל מערכות הקיימות רק אצל החברות המובילות במשק, ללא חריגה מתקציב המחשוב שלו תוך שיפור משמעותי באמינות, בטיחות ומהירות העבודה.


שיטת העבודה: מחשוב מרוחק משולב.

חברת טקטיויז'ן הינה בעלת המיומנות לתפעל את מערכות המחשב ברמה הגבוהה ביותר, ע"י הפעלה של מספר טכנולוגיות שונות אנו משתמשים במערכת מודולארית המסוגלת לשמש מספר רב של לקוחות באופן שיתופי ומאובטח. באופן זה כל הלקוחות עובדים על שרתי השיתוף של טקטיויז'ן ונהנים מיתרונות המערכות המתקדמות ביותר, כל זו תוך יצירה של בידוד הרמטי בין לקוח אחד לאחר.


יתרונות השיטה:

• מחשוב אמין ללא תלות בחומרה כלשהיא.

• גישה מרחוק במהירות שיא, ללא קישור יקר לאינטרנט.

• גיבוי ורישוי מלא ללא דאגות.

• סביבת עבודה עניינית ללא וירוסים וסוסים טרויאניים ויתר תחלואות המחשוב המודרני.

• סיוע ותמיכה טלפונים\בשליטה, באופן מיידי ושוטף בכל שאלה או בעיה. הדרכה על פי דרישה.


אופן העבודה לאחר היישום:

לאחר יישום מלא של שרותי טקטיויז'ן, עובדי ומנהלי החברה ימשיכו לעבוד על המחשבים הקיימים בארגון או לחילופין על מחשבים רזים. טכנאי טקטיויז'ן יעבירו את המידע לשרת הלקוח בחוות השרתים שלנו וכן יצרו סביבת עבודה "וירטואלית" התפורה לצורכי הלקוח ולדרישותיו השונות.

כאשר משתמש יפעיל את המחשב שלו, הוא יתחבר באופן אוטומטי למערכות טקטיויז'ן בחוות השרתים ויידרש לשם משתמש וסיסמה. בעת הקלדת שם המשתמש והסיסמה המערכת תחבר את המשתמש לשולחן העבודה "הווירטואלי" שלו. כלומר ללא קשר למיקומו בחברה הזנת שם המשתמש והסיסמה תחבר את המשתמש למידע האישי והארגוני הרלוונטי אליו, כמו כן מאתר מרוחק אקראי דרך חיבור לאתר אינטרנט מאובטח בעזרת מחולל סיסמאות *.

המערכת נהנית מאמינות גבוה ביותר בגין מדיניות ההרשאות וכן כפילות השרתים החשובים. משתמש הקצה מקבל על שולחן העבודה שלו את כל הכלים הנוגעים לעבודתו. אין למשתמשי הקצה את היכולת לגרום לנזק למחשבים שלהם בגין רשלנות, טעות או סתם התקנה של אפליקציית אינטרנט שתגרום להשבתת העמדה.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר sales@6911711.com או בטלפון 03-691-1711 רב קווי


flash supposed to be here

חזון החברה "להוביל את שוק התמיכה בעסקים קטנים ובנוניים בישראל באמצעות מערך שרות מתקדם והקשבה לצרכי הלקוח, תוך נאמנות לערכים של הגינות, מקצועיות ומצוינות בשרות."

Microsoft Small Business Specialist IBM Check Point Intellinet Network Solutions Eset NOD32 Anti Virus ייעוץ שיווקי באינטרנט - סאנטריידר נטוורקס Symantec Software Apple Computers Dell Computer Associates Atera Networks