שרותי גיבוי מוצפן לאתר מרוחק On-Line

טקטיויז'ן מציעה את פתרון הגיבוי האולטימטיבי ודואגת להבטיח את שרידותכם העיסקית עם מידע ונתונים עדכניים, זמינים ובלתי תלויים במקום ובזמן.

הגיבוי והשיחזור עובד בצורה פשוטה, אצל הלקוח מותקנת תוכנת גיבוי מיוחדת אשר מתקשרת עם שרתי החברה (המצויים באחת מחוות השרתים הגדולות בארץ) ומעבירה בתקשורת מוצפנת (SSL 128Bit – רמת האבטחה המשמשת את אתרי הבנקים) את הגיבוי היומי אל השרת המאובטח. גיבוי מרוחק מוצפן הינו הסטנדרט החדש בעולם לגיבוי ושיחזור נתונים בזמן אמת. המידע יוצא מוצפן מן המחשב ומשודר על קו מאובטח. המערכת תומכת בניהול מספר גרסאות של אותו קובץ, וכן בשיחזור קבצים מחוקים לפי גרסאות שמירה.

אחד היתרונות הבולטים בשימוש בשירות זה הוא קיומו של עותק נוסף (מוצפן ומאובטח) של הנתונים שבכל רגע נתון ניתן לקבלו ולחזור מיד לעבודה רגילה, מה שמונע מצב של אובדן נתונים מוחלט במקרה של פריצה, גניבת שרתי הגיבוי, שריפה ובכלל כל נזק של איבוד נתונים. בעזרת השירות החדש אין יותר צורך לדאוג לגיבוי, ובנוסף מקבלים דיווח יומי בדואר האלקטרוני על ביצוע פעולת הגיבוי ותוצאתה.

חיוב השרות הינו לפי נפח הנתונים המגובה.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר sales@6911711.com או בטלפון 03-691-1711 רב קווי


flash supposed to be here

חזון החברה "להוביל את שוק התמיכה בעסקים קטנים ובנוניים בישראל באמצעות מערך שרות מתקדם והקשבה לצרכי הלקוח, תוך נאמנות לערכים של הגינות, מקצועיות ומצוינות בשרות."

Microsoft Small Business Specialist IBM Check Point Intellinet Network Solutions Eset NOD32 Anti Virus ייעוץ שיווקי באינטרנט - סאנטריידר נטוורקס Symantec Software Apple Computers Dell Computer Associates Atera Networks