top of page

אבטחת מידע

הקשחת מערך המחשוב

חזקו את הגנת ה-IT שלכם עם שירותי הקשחת התשתית שלנו. אנו מיישמים את נוהלי האבטחה העדכניים ביותר כדי לחזק את המערכות שלכם מפני נקודות חולשה, ומבטיחים שהעסק שלכם עומד בפני איומי סייבר מתפתחים.

הטמעת מוצרי הבטחת מידע

אבטחו את הפעילות שלכם עם הטמעת מוצר אבטחת המידע שלנו. אנו משלבים פתרונות אבטחה מהשורה הראשונה ששומרים מפני הפרות, ומבטיחים שהנתונים והיישומים שלך מוגנים בכל נקודות המגע.

סקרי תשתיות ואבטחת מידע

אנו עורכים סקרי אבטחה ותשתיות יסודיים כדי להעריך ולשפר את הגנת הסייבר של הארגון שלכם. הניתוח המפורט שלנו מזהה סיכונים פוטנציאליים, ומבטיח שמערכת האבטחה שלכם חזקה ומעודכנת.

המשכיות עסקית

שירותי ההמשכיות העסקית שלנו מבטיחים שהפונקציות הקריטיות שלכם יוכלו להמשיך במהלך ואחרי כל אסון. אנו מפתחים ומיישמים אסטרטגיות לשמירה על הפעילות והגנה מפני אובדן נתונים, תוך שמירה על העסק שלכם ללא הפרעות.

Microsoft Security 365

עם Microsoft Security 365, אנו מציעים הגנה מקיפה עבור הסביבה הדיגיטלית של העסק שלך. השירות שלנו משפר את האבטחה שלכם בכל יישומי Microsoft, ומבטיח פעולות חלקות ומאובטחות.

הגנה מוירוס כופר

הגנו מפני תוכנות כופר עם שירותי ההגנה הייעודיים שלנו. אנו מספקים אמצעי אבטחה חזקים כדי למנוע, לזהות ולהגיב להתקפות של תוכנות כופר, שמירה על הנכסים שלכם והבטחת שלמות עסקית.

סינון וירוסים ודואר זבל

שימרו על הרשתות שלכם נקיות ויעילות עם שירותי סינון וירוסים וספאם שלנו. אנו מבטלים תוכן זדוני לפני שהוא מגיע למערכת שלכם, ומבטיחים את האבטחה והפרודוקטיביות של ערוצי התקשורת הדיגיטליים שלכם.

פירוול מנוהל 24/7

 

שירותי חומת האש המנוהלים שלנו מספקים הגנה מסביב לשעון לרשת שלכם. אנו מפקחים, מנהלים ומעדכנים את הגדרות חומת האש כדי להתגונן מפני איומים חיצוניים, ומספקים אבטחה מתמשכת כדי לשמור על בטיחות הנתונים העסקיים שלכם.

?למה לבחור בנו

בליבה של פילוסופיית השירות שלנו טמונה המחויבות לספק פתרונות IT מותאמים אישית המתאימים באופן מושלם לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם. צוות המומחים שלנו לא רק מצטיין ביכולת טכנית אלא גם בעל הבנה עמוקה של דינמיקות שונות בתעשייה. המומחיות הכפולה הזו מאפשרת לנו לתכנן וליישם תשתיות IT שאינן רק מתקדמות אלא גם מהדהדות עם הזרימה התפעולית של העסק שלכם. על ידי התאמה אישית של פתרונות, אנו מבטיחים שהטכנולוגיה תשמש קרש קפיצה להצלחה העסקית שלכם, לא רק כסט כלים.

Describe one of your services

בעידן שבו איומי סייבר מתפתחים בתחכום מדאיג, אמצעי האבטחה הערניים והמקיפים שלנו עומדים כמעוז המגן על הנכסים העסקיים שלכם. אנחנו לא רק מגיבים לאירועים ביטחוניים - אנחנו צופים אותם. גישת האבטחה הפרואקטיבית שלנו מקיפה קשת מלאה של אסטרטגיות הגנה, מניטור בזמן אמת ותגובה לאירועים ועד ליישום פרוטוקולי אבטחה מתקדמים השומרים על בטיחות הנתונים שלכם. המסירות שלנו לשמירה על הפעילות שלכם פירושה שאתם יכולים להתמקד בצמיחה עסקית, בטוח בידיעה שאבטחת ה-IT שלכם נמצאת בידי מומחים.

Describe one of your services

תמיכה והמשכיות הם המאפיינים של השירות שלנו. אנו מאמינים ששירות IT יוצא דופן מתעלה על פתרון תקלות יום-יומי - מדובר בהבטחה שהקצב התפעולי של העסק שלכם לא מתערער. צוות התמיכה המסור שלנו 24/7 תמיד מוכן ומספק פתרונות מהירים, יעילים ואמפתיים לכל אתגרים טכניים שעלולים להופיע. אצלנו, שיחות תמיכה הן לא רק תיקונים מהירים; הן עוסקות בטיפוח החוסן במערכות ה-IT שלכם, ובלהבטיח שהעסק שלכם לא יוריד את הקצב. 

Describe one of your services

bottom of page